Nvent Hoffman T-series buiten-SS 264W 230V - T150126G104
Artikelnummer: 24168732 | Fabrikantnummer: T150126G104 | EAN: 8713574237803
Omschrijving
AC T-SER SS304 800 BTU 230 V
Het productnummer van de fabrikant is T150126G104. Het EAN nummer is 8713574237803. Het interne artikelnummer is 24168732.
Aanvullende informatie
T-Series buiten-SS 264W,230V, T15 SS Type 4X, geen verwarming
T-serie Compact Outdoor T15, 800BTU 230V, geborsteld, SS304
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van nVent HOFFMAN
Specificaties
T-serie Compact Outdoor T15, 800BTU 230V, geborsteld, SS304
| Klasse |
Koelunit voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
nVent HOFFMAN
Toon alle producten van nVent HOFFMAN |
| Serie |
Algemene Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Hoogte | 400 mm |
| Diepte | 160 mm |
| Breedte | 191 mm |
| Met temperatuurregeling | Ja |
| Met verwarmingsfunctie | Nee |
| Functie master/slave | Nee |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 207 - 253 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 207 - 253 V |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 55 °C |
| Toerentalgeregeld | Nee |
| Model | Lucht/lucht |
| Luchtdebiet koelen | - m³/h |
| Totaal koelvermogen volgens EN 14511 bij 35/35 °C | 264 W |
| Categorieën | Groepenkasten |
nVent HOFFMAN
» Meer informatie over nVent HOFFMAN
Huidige product