Nvent Hoffman thermo-elektrische koeler 166W - TE162048020
Artikelnummer: 24168826 | Fabrikantnummer: TE162048020 | EAN: 8713574237735
Omschrijving
Koeler TEC nr. Shrd TE16 48V Alum 16x7x7
Het productnummer van de fabrikant is TE162048020. Het EAN nummer is 8713574237735. Het interne artikelnummer is 24168826.
Aanvullende informatie
Thermo-elektrische koeler 166W, 48VDC, zonder kap, IP65
Thermo-elektrische koeler TE16 48V zonder kap, 15,75x7,09x7,25 geanodi
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van nVent HOFFMAN
Specificaties
Thermo-elektrische koeler TE16 48V zonder kap, 15,75x7,09x7,25 geanodi
| Klasse |
Koelunit voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
nVent HOFFMAN
Toon alle producten van nVent HOFFMAN |
| Serie |
Algemene Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 180 mm |
| Spanningstype | DC |
| Hoogte | 400 mm |
| Diepte | 184 mm |
| Met temperatuurregeling | Ja |
| Functie master/slave | Nee |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 55 °C |
| Toerentalgeregeld | Nee |
| Met verwarmingsfunctie | Ja |
| Model | Lucht/lucht |
| Luchtdebiet koelen | - m³/h |
| Totaal koelvermogen volgens EN 14511 bij 35/35 °C | 166 W |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 40 - 57 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 40 - 57 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 40 - 40 V |
| Categorieën | Groepenkasten |
nVent HOFFMAN
» Meer informatie over nVent HOFFMAN
Huidige product