Nvent Hoffman thermo-elektrische koeler 52W - TE090624010
Artikelnummer: 24168894 | Fabrikantnummer: TE090624010 | EAN: 8713574237636
Omschrijving
Koeler TEC Shrd TE09 24V LtGY MS 9x5x7
Het productnummer van de fabrikant is TE090624010. Het EAN nummer is 8713574237636. Het interne artikelnummer is 24168894.
Aanvullende informatie
Thermo-elektrische koeler 52W, 24VDC, met gelakte kap, IP65
Thermo-elektrische koeler TE09 24V met kap, 9.29x5.02x6.94, LT grijs,
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van nVent HOFFMAN
Specificaties
Thermo-elektrische koeler TE09 24V met kap, 9.29x5.02x6.94, LT grijs,
| Klasse |
Koelunit voor kast/lessenaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
nVent HOFFMAN
Toon alle producten van nVent HOFFMAN |
| Serie |
Algemene Accessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | DC |
| Breedte | 128 mm |
| Diepte | 176 mm |
| Hoogte | 236 mm |
| Met temperatuurregeling | Ja |
| Functie master/slave | Nee |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -40 - 55 °C |
| Toerentalgeregeld | Nee |
| Met verwarmingsfunctie | Ja |
| Model | Lucht/lucht |
| Luchtdebiet koelen | - m³/h |
| Bedrijfsspanning bij AC 50 Hz | 18 - 28 V |
| Bedrijfsspanning bij AC 60 Hz | 18 - 28 V |
| Bedrijfsspanning bij DC | 18 - 18 V |
| Totaal koelvermogen volgens EN 14511 bij 35/35 °C | 52 W |
| Categorieën | Groepenkasten |
nVent HOFFMAN
» Meer informatie over nVent HOFFMAN
Huidige product