OCS EASYFLEX I 20MM WIT - 61.45.012
Artikelnummer: 22787876 | Fabrikantnummer: 61.45.012 | EAN: 8719322731395
Het productnummer van de fabrikant is 61.45.012. Het EAN nummer is 8719322731395. Het interne artikelnummer is 22787876.
| Klasse |
Kabelbundelslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
OCS
Toon alle producten van OCS |
| Serie |
Kabelgeleiding
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Nom. diameter | 20 mm |
| Wanddikte | 0.9 mm |
| Spiraalbreedte | 23 mm |
| Materiaalkwaliteit | Polypropyleen (PP) |
| Model | Spiraalslang |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |