OCS EASYFLEX KIT I 20MM ZWART - 61.45.014
Artikelnummer: 22787878 | Fabrikantnummer: 61.45.014 | EAN: 8719322731418
Het productnummer van de fabrikant is 61.45.014. Het EAN nummer is 8719322731418. Het interne artikelnummer is 22787878.
| Klasse |
Kabelbundelslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
OCS
Toon alle producten van OCS |
| Serie |
Kabelgeleiding
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Zwart |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Nom. diameter | 20 mm |
| Wanddikte | 0.9 mm |
| Spiraalbreedte | 23 mm |
| Materiaalkwaliteit | Polyetheen vlamonderdrukkend |
| Model | Ritsslang |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |