OCS EASYFLEX I TOOL TBV 15MM - 61.45.009
Artikelnummer: 22787873 | Fabrikantnummer: 61.45.009 | EAN: 8719322731364
Omschrijving
Ocs Easyflex Tool 15mm kabelbundelslang ritsslang, kunststof, oranje, wanddikte 1mm, nom. diameter 15mm, halogeenvrij, kwaliteit polypropyleen (PP), spiraalbreedte 58mm
Het productnummer van de fabrikant is 61.45.009. Het EAN nummer is 8719322731364. Het interne artikelnummer is 22787873.
Aanvullende informatie
Easyflex Tool 15mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van OCS
Specificaties
| Klasse |
Kabelbundelslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
OCS
Toon alle producten van OCS |
| Serie |
Kabelgeleiding
Toon alle producten in deze serie |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Oranje |
| Nom. diameter | 15 mm |
| Wanddikte | 1 mm |
| Spiraalbreedte | 58 mm |
| Materiaalkwaliteit | Polypropyleen (PP) |
| Model | Ritsslang |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Huidige product