OCS EASYFLEX I TOOL TBV 25MM - 61.45.011
Artikelnummer: 22787875 | Fabrikantnummer: 61.45.011 | EAN: 8719322731388
Omschrijving
Ocs Easyflex Tool 25mm kabelbundelslang ritsslang, kunststof, oranje, wanddikte 1mm, nom. diameter 25mm, halogeenvrij, kwaliteit polypropyleen (PP), spiraalbreedte 80mm
Het productnummer van de fabrikant is 61.45.011. Het EAN nummer is 8719322731388. Het interne artikelnummer is 22787875.
Aanvullende informatie
Easyflex Tool 25mm
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van OCS
Specificaties
| Klasse |
Kabelbundelslang
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
OCS
Toon alle producten van OCS |
| Serie |
Kabelgeleiding
Toon alle producten in deze serie |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Transparant | Nee |
| Kleur | Oranje |
| Nom. diameter | 25 mm |
| Wanddikte | 1 mm |
| Spiraalbreedte | 80 mm |
| Materiaalkwaliteit | Polypropyleen (PP) |
| Model | Ritsslang |
| Categorieën |
Installatiebuis en toebehoren
Installatiemateriaal |
Huidige product