OCS Vloergootsysteem Verzonken Via - vloergoot - 1990 X 225 X 18MM - incl. deksel + scheidingsschot - 33.75.005
Artikelnummer: 23325538 | Fabrikantnummer: 33.75.005 | EAN: 8719322738202
Het productnummer van de fabrikant is 33.75.005. Het EAN nummer is 8719322738202. Het interne artikelnummer is 23325538.
| Klasse |
Vloergoot verzonken (gesloten)
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
OCS
Toon alle producten van OCS |
| Serie |
Vloergootsysteem Verzonken
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal | Staal |
| Breedte | 225 mm |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Hoogte | 18 mm |
| Lengte | 1990 mm |
| Inzetbereik | Verzonken (gesloten) |
| Aantal compartimenten | 2 |
| Deksel afneembaar | Ja |
| Categorieën |
Vloergoten
Installatiebuis kabelgoot |
Artikelnummer: 23325538
Fabrikantnummer: 33.75.005