OBO Rapid 45® Deksel Rapid 45-2 alu 45x2000 aluminium zuiver wit ral 9010 - 6112410
Artikelnummer: 26710409 | Fabrikantnummer: 6112410 | EAN: 4012196417926
Het productnummer van de fabrikant is 6112410. Het EAN nummer is 4012196417926. Het interne artikelnummer is 26710409.
| Klasse |
Deksel wandgoot/aansluitzuil
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
OBO
Toon alle producten van OBO |
| Serie |
Rapid 45®
Toon alle producten in deze serie |
| RAL-nummer | 9010 |
| Materiaal | Aluminium |
| Breedte | 45 mm |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Lengte | 2000 mm |
| Bevestiging deksel | Binnenliggend |
| Met beschermfolie | Ja |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Gebruikstemperatuur | -15 - 60 °C |
| Fraudebestendige bevestiging | Nee |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Model | Glad |
| Categorieën |
Wandgoten
Installatiebuis kabelgoot |
OBO Rapid 45® Wandgoot Rapid 45-2 2-kanaal alu 53x130x2000 aluminium zuiver wit ral
Artikelnummer: 26526187
Fabrikantnummer: 6112500
OBO Bettermann
Met meer dan 30.000 producten in het assortiment is OBO Bettermann één van de toonaangevende fabrikanten van installatiesystemen voor de elektrotechnische uitrusting van gebouwen en systemen.
De waarden van het bedrijf worden overgebracht door een constante nabijheid van de klant. Dicht bij de klant betekent voor OBO: ‘wanneer er grenzen opengaan en nieuwe markten ontstaan, zijn wij ter plaatse.’ Deze regionale nabijheid heeft zich tot op de dag van vandaag bewezen: OBO is met meer dan 4.000 medewerkers in meer dan 60 landen op alle continenten aanwezig.
» Meer informatie over OBO BettermannArtikelnummer: 26710409
Fabrikantnummer: 6112410