OBO RKSM-Serie Kabelgoot RKSM magic, met snelkoppeling 60x400x3050 roestvrij staal 1. - 6047691
Artikelnummer: 26666662 | Fabrikantnummer: 6047691 | EAN: 4012195706205
Het productnummer van de fabrikant is 6047691. Het EAN nummer is 4012195706205. Het interne artikelnummer is 26666662.
| Klasse |
Kabelgoot
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
OBO
Toon alle producten van OBO |
| Serie |
RKSM-Serie
Toon alle producten in deze serie |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Zijperforatie | Ja |
| Breedte | 400 mm |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Hoogte | 60 mm |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Nato perforatie | Nee |
| Met bovendeel | Nee |
| Bodemperforatie | Ja |
| Materiaaldikte | 0.9 mm |
| Lengte | 3050 mm |
| Nuttige doorsnede | 23800 mm² |
| Werkende lengte | 3000 mm |
| Belastingstesttype volgens IEC 61537 | Type II |
| Gewicht | 3.58 kg/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 2,0 m | 900 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 2,5 m | 600 N/m |
| Oppervlaktebescherming | Onbehandeld |
| Materiaalkwaliteit | RVS 304 (V2A) |
| Mogelijke overspanning | 1 - 2.5 m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 1,0 m | 2100 N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 1,5 m | 1350 N/m |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Verbindingswijze | Klikbevestiging |
| Gebruikstemperatuur | - °C |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 0,5 m | N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 4,0 m | N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 5,0 m | N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 6,0 m | N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 7,0 m | N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 8,0 m | N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 10,0 m | N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 9,0 m | N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 11,0 m | N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 12,0 m | N/m |
| Veilige werklast volgens IEC 61537 met steunafstand 3,0 m | N/m |
| Categorieën |
Kabelgoten metaal
Installatiebuis kabelgoot |
OBO Deksel met draaigrendel voor kabelgoot en kabelladder 400x3000, V2A, 1
Artikelnummer: 21298805
Fabrikantnummer: 6052932
Obo Scheidingsschot v2a voor kabelgoot en kabelladder 60x3000 va 1.4301
Artikelnummer: 21342239
Fabrikantnummer: 6062084
OBO SKS-Serie Verstelbare Bocht horizontaal 60x400 roestvrij staal 1.4301 a2 1.4301
Artikelnummer: 24137168
Fabrikantnummer: 6037158
OBO SKS-Serie Aanbouw T-stuk voor kabelgoot 60x400 roestvrij staal 1.4301 a2 1.4301
Artikelnummer: 24137357
Fabrikantnummer: 6042319
OBO SKS-Serie T-Stuk voor kabelgoot horizontaal 60x400 roestvrij staal 1.4301 a2 1.4
Artikelnummer: 24137245
Fabrikantnummer: 6038166
OBO SKS-Serie Kruisstuk Voor kabelgoot 60x400 roestvrij staal 1.4301 a2 1.4301 blank
Artikelnummer: 24137449
Fabrikantnummer: 7027507
OBO SKS-Serie Bocht 90° voor kabelgoot horizontaal 60x400 roestvrij staal 1.4301 a2
Artikelnummer: 24137074
Fabrikantnummer: 6036628
OBO Bettermann
Met meer dan 30.000 producten in het assortiment is OBO Bettermann één van de toonaangevende fabrikanten van installatiesystemen voor de elektrotechnische uitrusting van gebouwen en systemen.
De waarden van het bedrijf worden overgebracht door een constante nabijheid van de klant. Dicht bij de klant betekent voor OBO: ‘wanneer er grenzen opengaan en nieuwe markten ontstaan, zijn wij ter plaatse.’ Deze regionale nabijheid heeft zich tot op de dag van vandaag bewezen: OBO is met meer dan 4.000 medewerkers in meer dan 60 landen op alle continenten aanwezig.
» Meer informatie over OBO BettermannArtikelnummer: 26666662
Fabrikantnummer: 6047691
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.