OBO T-Stuk voor kabelgoot horizontaal 110x400 roestvrij staal a2 1.4301 BL - 6038366
Artikelnummer: 24137283 | Fabrikantnummer: 6038366 | EAN: 4012197340490
Het productnummer van de fabrikant is 6038366. Het EAN nummer is 4012197340490. Het interne artikelnummer is 24137283.
| Klasse |
T-stuk kabelgoot
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
OBO
Toon alle producten van OBO |
| Roestvaststaal (RVS), gebeitst | Nee |
| Geschikt voor functiebehoud | Nee |
| Materiaal | Roestvaststaal (RVS) |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Kleur | Roestvaststaal ( RVS ) |
| Nato perforatie | Nee |
| Bouwvorm | T-stuk horizontaal |
| Gebruikstemperatuur | -20 - 120 °C |
| Geschikt voor kabelgootbreedte | 400 mm |
| Geschikt voor kabelgoothoogte | 110 mm |
| Materiaalkwaliteit | Roest- en zuurbestendig staal |
| Model | Geïntegreerde verbinder |
| Voor verbinding met schroeven | Ja |
| Voor schroefloze verbinding | Ja |
| RAL-nummer | |
| Binnenstraal | mm |
| Categorieën |
Kabelgoten metaal
Installatiebuis kabelgoot |
OBO SKS-Serie Deksel T-stuk met draaigrendel, voor RT 400 B400MM roestvrij staal a2
Artikelnummer: 24137308
Fabrikantnummer: 6038666
OBO SKS-Serie Dubbelklem Voor hulpstukbevestiging 42x13x13 roestvast staal a2 1.4310
Artikelnummer: 24136995
Fabrikantnummer: 6035998
OBO Bettermann
Met meer dan 30.000 producten in het assortiment is OBO Bettermann één van de toonaangevende fabrikanten van installatiesystemen voor de elektrotechnische uitrusting van gebouwen en systemen.
De waarden van het bedrijf worden overgebracht door een constante nabijheid van de klant. Dicht bij de klant betekent voor OBO: ‘wanneer er grenzen opengaan en nieuwe markten ontstaan, zijn wij ter plaatse.’ Deze regionale nabijheid heeft zich tot op de dag van vandaag bewezen: OBO is met meer dan 4.000 medewerkers in meer dan 60 landen op alle continenten aanwezig.
» Meer informatie over OBO BettermannArtikelnummer: 24137283
Fabrikantnummer: 6038366