OBO Trekontlasting Voor verticale kabelinstallat. 440x220x160 calciumsilic - 7215716
Artikelnummer: 26611359 | Fabrikantnummer: 7215716 | EAN: 4012195958918
Het productnummer van de fabrikant is 7215716. Het EAN nummer is 4012195958918. Het interne artikelnummer is 26611359.
| Klasse |
Brandisolerende kabeldoorvoer
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
OBO
Toon alle producten van OBO |
| Weersbestendig | Nee |
| Toebehoren noodzakelijk | Nee |
| Vorm | Vierhoekig |
| Geschikt voor gipswand | Nee |
| Geschikt voor massieve wand | Nee |
| Geschikt voor massief plafond | Nee |
| Min. vereiste vrije ruimte binnen de brandscheiding | Nee |
| Geschikt voor lege kunststof leidingen | Nee |
| Geschikt voor vloerinbouw | Nee |
| Geschikt voor plafondinbouw | Nee |
| Model | Brandwerend schot (week) |
| Buitenhoogte | 220 mm |
| Buitendiameter | mm |
| Binnendiameter | mm |
| Binnenbreedte | mm |
| Inwendige hoogte | mm |
| Diepte | - mm |
| Geschikt voor max. kabeldiameter | mm |
| Min. plafonddikte | mm |
| Max. druk | mbar |
| Min. wanddikte | mm |
| Brandscheiding toewijsbaar tot 100% | Nee |
| Plaatdikte/productlengte | 160 mm |
| Buitenbreedte | 440 mm |
| Categorieën |
Kabelgoten metaal
Installatiebuis kabelgoot |
Obo Ablatiedeklaag in spuit 300ML
Artikelnummer: 20827251
Fabrikantnummer: 7202310
OBO Bettermann
Met meer dan 30.000 producten in het assortiment is OBO Bettermann één van de toonaangevende fabrikanten van installatiesystemen voor de elektrotechnische uitrusting van gebouwen en systemen.
De waarden van het bedrijf worden overgebracht door een constante nabijheid van de klant. Dicht bij de klant betekent voor OBO: ‘wanneer er grenzen opengaan en nieuwe markten ontstaan, zijn wij ter plaatse.’ Deze regionale nabijheid heeft zich tot op de dag van vandaag bewezen: OBO is met meer dan 4.000 medewerkers in meer dan 60 landen op alle continenten aanwezig.
» Meer informatie over OBO BettermannArtikelnummer: 26611359
Fabrikantnummer: 7215716
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.