OCS BUREAUDV I 80MM RVS - 49.80.016
Artikelnummer: 22728626 | Fabrikantnummer: 49.80.016 | EAN: 8719322731814
Het productnummer van de fabrikant is 49.80.016. Het EAN nummer is 8719322731814. Het interne artikelnummer is 22728626.
| Klasse |
Flexibel kabelgeleidingssysteem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
OCS
Toon alle producten van OCS |
| Serie |
Doorvoeren
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 88 mm |
| Lengte | 88 mm |
| Halogeenvrij | Nee |
| Materiaal | Overig |
| Bevestigingswijze | Overig |
| Kleur | Overig |
| Hoogte | 22 mm |
| Aantal vaste scheidingswanden | 0 |
| Materiaalkwaliteit | Overig |
| Categorieën |
Kabelkokers
Installatiebuis kabelgoot |