OCS Inbouw stopcontacten Coni - 2X 230V ra + 1X usb C/C CHRGR 100W - 0,2M GST O.G. - wit - 55.10.1659
Artikelnummer: 26733109 | Fabrikantnummer: 55.10.1659 | EAN: 8721302080591
Omschrijving
CONI - 2x 230V RA + 1x USB C/C chrgr 100W - 0,2m GST o.g. - wit
Het productnummer van de fabrikant is 55.10.1659. Het EAN nummer is 8721302080591. Het interne artikelnummer is 26733109.
Aanvullende informatie
CONI - Bureau inbouw stopcontact - 2x 230V RA + 1x USB C/C 100W lader - 0,2m GST o.g. - wit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van OCS
Specificaties
| Klasse |
Bureau aansluitunit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
OCS
Toon alle producten van OCS |
| Serie |
Inbouw stopcontacten
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 230 V |
| Lengte | 290 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rechthoekig |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Met ingebouwde USB voeding | Ja |
| Breedte | 151 mm |
| Netontstoringsfilter | Nee |
| Uittrekbaar | Nee |
| Inbouwdiepte | 56 mm |
| Hoogte | 58 mm |
| Aantal installatieautomaten | 0 |
| Opklapbaar | Ja |
| Aantal Sub-D aansluitingen 15-polig | 0 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 0 |
| Aantal audio aansluitingen | 0 |
| Aantal CAT 5E aansluitingen | 0 |
| Aantal CAT 6 aansluitingen | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Aantal contactdozen conform Britse standaard (BS1363) | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 13 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 15 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 23 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 25 | 0 |
| Glansgraad | Mat |
| Aantal lege moduleplaatsen | 0 |
| Gebruikstemperatuur | -5 - 35 °C |
| Aantal CAT 6A aansluitingen | 0 |
| Aantal USB-A poorten | 0 |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 2 |
| Aantal wandcontactdozen Italiaanse standaard type P40 L/F | 0 |
| Aantal USB-C poorten | 2 |
| Model | Inbouw |
| Aantal contactdozen met aardcontact CEE 7/5 (type E) | 0 |
| Categorieën |
Stekermateriaal
Schakelmateriaal |
Huidige product
OCS Inbouw stopcontacten Coni - 2X 230V ra + 1X usb C/C CHRGR 100W - 0,2M GST O.G. - wit
Artikelnummer: 26733109
Fabrikantnummer: 55.10.1659