OCS Inbouw stopcontacten Coni - 2X 230V ra + 1X usb C CHRGR 60W + 1X cat6 + 1X hdmi - 0,2M GST - 55.10.1215
Artikelnummer: 26600165 | Fabrikantnummer: 55.10.1215 | EAN: 8721302080003
Omschrijving
CONI - 2x 230V RA + 1x USB C chrgr 60W + 1x CAT6 + 1x HDMI - 0,2m GST
Het productnummer van de fabrikant is 55.10.1215. Het EAN nummer is 8721302080003. Het interne artikelnummer is 26600165.
Aanvullende informatie
Coni - 2x 230V RA + 1x USB C chrgr 60W + 1x CAT6 + 1x HDMI - 0,2m GST o.g. - zilvergrijs
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van OCS
Specificaties
| Klasse |
Bureau aansluitunit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
OCS
Toon alle producten van OCS |
| Serie |
Inbouw stopcontacten
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 230 V |
| Lengte | 80 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Hoogte | 90 mm |
| Breedte | 280 mm |
| Kleur | Zilver |
| Vorm | Rechthoekig |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Met ingebouwde USB voeding | Ja |
| Slagvastheid | Overig |
| Netontstoringsfilter | Nee |
| Uittrekbaar | Nee |
| Opklapbaar | Nee |
| Aantal HDMI aansluitingen | 1 |
| Aantal installatieautomaten | 0 |
| Aantal CAT 6 aansluitingen | 1 |
| Aantal Sub-D aansluitingen 15-polig | 0 |
| Aantal audio aansluitingen | 0 |
| Aantal CAT 5E aansluitingen | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Aantal contactdozen conform Britse standaard (BS1363) | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 13 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 15 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 23 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 25 | 0 |
| Glansgraad | Glanzend |
| Aantal lege moduleplaatsen | 0 |
| Aantal CAT 6A aansluitingen | 0 |
| Aantal USB-C poorten | 1 |
| Aantal USB-A poorten | 0 |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 2 |
| Aantal wandcontactdozen Italiaanse standaard type P40 L/F | 0 |
| Gebruikstemperatuur | 5 - 35 °C |
| Model | Inbouw |
| Aantal contactdozen met aardcontact CEE 7/5 (type E) | 0 |
| Categorieën |
Stekermateriaal
Schakelmateriaal |
Huidige product
OCS Inbouw stopcontacten Coni - 2X 230V ra + 1X usb C CHRGR 60W + 1X cat6 + 1X hdmi - 0,2M GST
Artikelnummer: 26600165
Fabrikantnummer: 55.10.1215
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.