OCS Inbouw stopcontacten Pix - 1X usb C/C CHRGR 140W (mod) - behuizing zwart - ringen wit + zwa - 55.10.1672
Artikelnummer: 26733121 | Fabrikantnummer: 55.10.1672 | EAN: 8721302080737
Omschrijving
PIX - 1x USB C/C chrgr 140W (mod) - behuizing zwart - ringen wit + zwa
Het productnummer van de fabrikant is 55.10.1672. Het EAN nummer is 8721302080737. Het interne artikelnummer is 26733121.
Aanvullende informatie
PIX - Inbouw stopcontact - 1x USB C/C lader 140W (modulair) - behuizing zwart - ringen wit + zwart
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van OCS
Specificaties
| Klasse |
Bureau aansluitunit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
OCS
Toon alle producten van OCS |
| Serie |
Inbouw stopcontacten
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 230 V |
| Vorm | Rond |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met ingebouwde USB voeding | Nee |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Inbouwdiepte | 45 mm |
| Hoogte | 51 mm |
| Netontstoringsfilter | Nee |
| Uittrekbaar | Nee |
| Opklapbaar | Nee |
| Diameter | 68 mm |
| Aantal installatieautomaten | 0 |
| Aantal Sub-D aansluitingen 15-polig | 0 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 0 |
| Aantal audio aansluitingen | 0 |
| Aantal CAT 5E aansluitingen | 0 |
| Aantal CAT 6 aansluitingen | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Aantal contactdozen conform Britse standaard (BS1363) | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 13 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 15 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 23 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 25 | 0 |
| Glansgraad | Mat |
| Aantal lege moduleplaatsen | 0 |
| Aantal CAT 6A aansluitingen | 0 |
| Aantal USB-A poorten | 0 |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 0 |
| Gebruikstemperatuur | 0 - 35 °C |
| Aantal wandcontactdozen Italiaanse standaard type P40 L/F | 0 |
| Aantal USB-C poorten | 2 |
| Model | Inbouw |
| Aantal contactdozen met aardcontact CEE 7/5 (type E) | 0 |
| Categorieën |
Stekermateriaal
Schakelmateriaal |
Huidige product
OCS Inbouw stopcontacten Pix - 1X usb C/C CHRGR 140W (mod) - behuizing zwart - ringen wit + zwa
Artikelnummer: 26733121
Fabrikantnummer: 55.10.1672