OCS Inbouw stopcontacten Wireless CHRGR - zwart - 14.65.007
Artikelnummer: 26573736 | Fabrikantnummer: 14.65.007 | EAN: 8721302080454
Omschrijving
Wireless chrgr - zwart
Het productnummer van de fabrikant is 14.65.007. Het EAN nummer is 8721302080454. Het interne artikelnummer is 26573736.
Aanvullende informatie
Wireless oplaadsysteem - 15w - zwart
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van OCS
Specificaties
| Klasse |
Bureau aansluitunit
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
OCS
Toon alle producten van OCS |
| Serie |
Inbouw stopcontacten
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Nom. spanning | 230 V |
| Breedte | 83 mm |
| Lengte | 83 mm |
| Vorm | Rond |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte | 50 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwdiepte | 50 mm |
| Overspanningsbeveiliging | Nee |
| Met ingebouwde USB voeding | Nee |
| Met aan/uitschakelaar | Nee |
| Slagvastheid | Overig |
| Netontstoringsfilter | Nee |
| Uittrekbaar | Nee |
| Opklapbaar | Nee |
| Aantal installatieautomaten | 0 |
| Diameter | 79 mm |
| Aantal Sub-D aansluitingen 15-polig | 0 |
| Aantal HDMI aansluitingen | 0 |
| Aantal audio aansluitingen | 0 |
| Aantal CAT 5E aansluitingen | 0 |
| Aantal CAT 6 aansluitingen | 0 |
| Antibacteriële behandeling | Nee |
| Aantal contactdozen conform Britse standaard (BS1363) | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 13 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 15 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 23 | 0 |
| Aantal contactdozen Zwitserse Norm Type 25 | 0 |
| Glansgraad | Mat |
| Aantal CAT 6A aansluitingen | 0 |
| Aantal USB-A poorten | 0 |
| Aantal USB-C poorten | 0 |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 0 |
| Aantal wandcontactdozen Italiaanse standaard type P40 L/F | 0 |
| Gebruikstemperatuur | 5 - 35 °C |
| Model | Inbouw |
| Aantal contactdozen met aardcontact CEE 7/5 (type E) | 0 |
| Categorieën |
Stekermateriaal
Schakelmateriaal |
Huidige product
OCS Inbouw stopcontacten Wireless CHRGR - zwart
Artikelnummer: 26573736
Fabrikantnummer: 14.65.007
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.