OCS INZETPLAAT I M45 - 1X RJ45 - 16.70.010
Artikelnummer: 20789690 | Fabrikantnummer: 16.70.010 | EAN: 8719322730893
Het productnummer van de fabrikant is 16.70.010. Het EAN nummer is 8719322730893. Het interne artikelnummer is 20789690.
| Klasse |
Onderdeel/centraalplaat communicatie-schakelmateriaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
OCS
Toon alle producten van OCS |
| Serie |
Data & Multimedia
Toon alle producten in deze serie |
| Uitvoering oppervlakte | Mat |
| Kleur | Wit |
| Halogeenvrij | Ja |
| Materiaal | Kunststof |
| Met klapdeksel | Nee |
| Transparant | Nee |
| Schakelmateriaalbreedte | 45 mm |
| Schakelmateriaalhoogte | 45 mm |
| Aantal modules (bij modulair systeem) | 1 |
| Oppervlaktebescherming | Overig |
| Draagring | Ja |
| Met opdruk | Nee |
| Kroonsteen | Nee |
| Opdrukveld | Zonder label |
| Geschikt voor beschermingsgraad (IP) | IP41 |
| RAL-Nummer (vergelijkbaar) | 9003 |
| Bevestigingswijze | Klembevestiging |
| Met stofbescherming | Nee |
| Gebruik | Modular-Jack |
| Samenstelling | Modulair element voor schakelmateriaal |
| Incl. connectoren | Nee |
| Met trekontlasting | Nee |
| Bussen afgeschermd | Nee |
| Geschikt voor aantal connectoren | 1 |
| Afgeschermde behuizing | Nee |
| Uitvoerrichting | Recht |
| Schakelmateriaaldiepte | 17 mm |
| Montagewijze | Aansluitdoos voor ondervloerinstallatie |
| Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
| Categorieën | Schakelmateriaal |