OCS Vloerdozen 7601 - 1X 230V ra + 1X cat6 STP - ip67 - 77.77.161
Artikelnummer: 23667039 | Fabrikantnummer: 77.77.161 | EAN: 8719322730725
Omschrijving
7601 - 1x 230V RA + 1x Cat6 STP - IP67
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van OCS
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 77.77.161. Het EAN nummer is 8719322730725. Het interne artikelnummer is 23667039.
| Klasse |
Vloercontactdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
OCS
Toon alle producten van OCS |
| Serie |
Vloerdozen
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Kleur | Overig |
| Aantal invoeren | 2 |
| Uitvoering deksel | Vierkant |
| Geschikt voor vloergoot | Nee |
| Geschikt voor dubbele vloer | Nee |
| Geschikt voor natte reiniging | Ja |
| Aantal apparaatbekers | 1 |
| Breedte inbouwmaat | 100 mm |
| Met sparing vloerbedekking | Nee |
| Beschermkader vloerbedekking | Nee |
| Lengte inbouwmaat | 100 mm |
| Min. inbouwdiepte | 76 mm |
| Geschikt voor holle vloer | Ja |
| Diepte vloerbedekkingsuitsparing | 0 mm |
| Geschikt voor verwerking in beton | Ja |
| Aantal contactdozen conform Britse standaard (BS1363) | 0 |
| Geschikt voor binneninstallatie | Ja |
| Geschikt voor vloeren in computerruimtes | Nee |
| Oppervlaktebescherming behuizing | Verchroomd |
| Afsluitbaar deksel | Ja |
| Materiaal deksel | Aluminium |
| Geschikt voor buiteninstallatie | Ja |
| Met kabeluitgang in deksel | Nee |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 1 |
| Aantal CEE-contactdozen (IEC 60309) 16 A / 400 V / 5P (1, 2, 3 , N, PE) | 0 |
| Aantal CEE-contactdozen (IEC 60309) 32 A / 400 V / 5P (1, 2, 3, N, PE) | 0 |
| Deksel voor oppervlaktebehandeling | Onbehandeld |
| Aantal contactdozen met aardcontact CEE 7/5 (type E) | 0 |
| Beschermingsgraad (IP), ingebruik (kabeldoorvoer open) | IP20 |
| Oppervlaktebescherming deksel | Verchroomd |
| Buitenbreedte | 100 mm |
| Slotbediening | Gereedschap |
| Beschermingsgraad (IP), niet ingebruik (kabeldoorvoer dicht) | IP67 |
| Verticale belasting over klein oppervlak EN 50085-2-2 | 9000 kN |
| Verticale belasting over groot oppervlak (zware belasting) EN 50085-2-2 | 9000 kN |
| Buitenlengte | 100 mm |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
OCS Vloerdozen 7601 - 1X 230V ra + 1X cat6 STP - ip67
Artikelnummer: 23667039
Fabrikantnummer: 77.77.161
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.