OCS Vloerdozen Mantelbuis PVC TBV vloerdoos 8601 / 9901 - 77.77.091
Artikelnummer: 23776055 | Fabrikantnummer: 77.77.091 | EAN: 8719322730565
Omschrijving
Mantelbuis PVC tbv vloerdoos 8601 / 9901
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van OCS
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is 77.77.091. Het EAN nummer is 8719322730565. Het interne artikelnummer is 23776055.
| Klasse |
Vloercontactdoos
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
OCS
Toon alle producten van OCS |
| Serie |
Vloerdozen
Toon alle producten in deze serie |
| Buitendiameter | 125 mm |
| Inbouwdiameter | 125 mm |
| Kleur | Overig |
| Geschikt voor vloergoot | Nee |
| Geschikt voor dubbele vloer | Nee |
| Geschikt voor natte reiniging | Ja |
| Uitvoering deksel | Rond |
| Met sparing vloerbedekking | Nee |
| Beschermkader vloerbedekking | Nee |
| Geschikt voor holle vloer | Ja |
| Diepte vloerbedekkingsuitsparing | 0 mm |
| Aantal apparaatbekers | 0 |
| Aantal contactdozen conform Britse standaard (BS1363) | 0 |
| Min. inbouwdiepte | 100 mm |
| Aantal contactdozen met randaarde CEE 7/3 (type F) | 0 |
| Aantal CEE-contactdozen (IEC 60309) 16 A / 400 V / 5P (1, 2, 3 , N, PE) | 0 |
| Aantal CEE-contactdozen (IEC 60309) 32 A / 400 V / 5P (1, 2, 3, N, PE) | 0 |
| Aantal contactdozen met aardcontact CEE 7/5 (type E) | 0 |
| Categorieën | Schakelmateriaal |
Huidige product
OCS Vloerdozen Mantelbuis PVC TBV vloerdoos 8601 / 9901
Artikelnummer: 23776055
Fabrikantnummer: 77.77.091
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.