OCS SERPA I KABELGOOT B15 3M - 78.75.005
Artikelnummer: 22728655 | Fabrikantnummer: 78.75.005 | EAN: 8719322732491
Het productnummer van de fabrikant is 78.75.005. Het EAN nummer is 8719322732491. Het interne artikelnummer is 22728655.
| Klasse |
Vloerleidingkanaal
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
OCS
Toon alle producten van OCS |
| Serie |
Kabelgeleiding
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 150 mm |
| Lengte | 3000 mm |
| Hoogte | 17 mm |
| Halogeenvrij | Nee |
| Kleur | Overig |
| Zelfklevend | Nee |
| Materiaal | Rubber |
| Aantal kanalen | 5 |
| Met antisliplaag | Ja |
| Dichtingslip | Ja |
| Categorieën |
Vloergoten
Installatiebuis kabelgoot |