Omron 1-fase boven & onder stroombewakingsrelais K8DT 90x17,5 MM stroomm - K8DT0018A
Artikelnummer: 20494519 | Fabrikantnummer: K8DT0018A | EAN: 4548583773622
Omschrijving
Omron stroomrelais, (hxbxd) 90x17.5x90mm, uitvoering elektrische aansluiting veerklemaansluiting, met afneembare klemmen, 1-fase-onderstroom mogelijk, 1-fase-overstroom mogelijk, 1-fase-hysterese mogelijk, nom. spoelspanning Us bij AC 50Hz 100 - 240V, nom. spoelspanning Us bij AC 60Hz 100 - 240V,
Het productnummer van de fabrikant is K8DT0018A. Het EAN nummer is 4548583773622. Het interne artikelnummer is 20494519.
Aanvullende informatie
1-fase, Boven & Onder Stroombewakingsrelais, K8DT, 90x17,5 mm, stroommeetbereik: 10 tot 200 A AC/DC, stuurspanning: 100-240 VAC, uitgang: 1x transistor, Push-in Plus
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Stroomrelais
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Bewakingsmodules K8DT
Toon alle producten in deze serie |
| Hoogte | 90 mm |
| Breedte | 17.5 mm |
| Diepte | 90 mm |
| Met afneembare klemmen | Ja |
| Aantal contacten als maakcontact | 1 |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Veerklemaansluiting |
| Spanningstype voedingsspanning | AC |
| 3-fasen-hysterese mogelijk | Nee |
| Min. instelbare opkomvertragingstijd | 0.1 s |
| 1-fase-hysterese mogelijk | Ja |
| 3-fasen-onderstroom mogelijk | Nee |
| 3-fasen-overstroom mogelijk | Nee |
| 1-fase-overstroom mogelijk | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningsonderstroom | Nee |
| Functie gelijkstroomhysterese | Nee |
| Aantal contacten als wisselcontact | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Nom. (meet)schakelstroom | 5 A |
| 1-fase-onderstroom mogelijk | Ja |
| Bevat functie gelijkspanningsoverstroom | Nee |
| Max. toegestane opkomvertragingstijd | 30 s |
| Voedingsspanning bij AC 50Hz | 100 - 240 V |
| Voedingsspanning bij AC 60Hz | 100 - 240 V |
| Stroommeetbereik | 10 - 200 A |
| Externe stroomtransformator | Ja |
| Max. toegestane afvalvertragingstijd | 0.25 s |
| Min. instelbare afvalvertragingstijd | 0.25 s |
| Externe stroomvoorziening vereist | Ja |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron 1-fase boven & onder stroombewakingsrelais K8DT 90x17,5 MM stroomm
Artikelnummer: 20494519
Fabrikantnummer: K8DT0018A