Omron BENADSCH E2K-C25ME2 - E2K 5005R
Artikelnummer: 20505966 | Fabrikantnummer: E2K 5005R | EAN: 4536853263706
Omschrijving
Omron PROXIMITY SENSORS E2K capacitieve naderingsschakelaar, spanningstype DC, uitvoering elektrische aansluiting kabel, mechanische inbouwvoorwaarden voor overig, uitvoering schakelelement verbreekcontact, uitvoering schakeluitgang NPN, voedingsspanning 10 - 30V, schakelafstand 25mm,
Het productnummer van de fabrikant is E2K 5005R. Het EAN nummer is 4536853263706. Het interne artikelnummer is 20505966.
Aanvullende informatie
34 mm diameter, n-afgeschermd, 3-25 mm, 10-30 VDC, NPN, NG, 2 m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Capacitieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Capacitieve sensoren E2K
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | DC |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Type bekrachtiging | Overig |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Uitvoering schakeluitgang | NPN |
| Coating behuizing | Overig |
| Uitvoering schakelelement | Verbreekcontact |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder glad |
| Schakelafstand | 25 mm |
| Cascadeerbaar | Ja |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Level a |
| Lengte sensor | 82 mm |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Overig |
| Schakelfrequentie | 70 Hz |
| Diameter sensor | 34 mm |
| Voedingsspanning | 10 - 30 V |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 24 V |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Huidige product