Omron INVERTERS MX2 Frequentieregelaar = FACTUUROMSCHRIJVING: OMRO FREQ.REG MX 3F380/15,0KW Deze afbeelding kan afwijken. Productbeschrijving in het kort: OMRO freq rglr = Artikelnummer: 4419503 Artikelcode leverancier: 3G3MX2A4150ECHN Bruto: € 2.503,0 - 3G3M9311B
Artikelnummer: 20380725 | Fabrikantnummer: 3G3M9311B | EAN: 4548583484405
Het productnummer van de fabrikant is 3G3M9311B. Het EAN nummer is 4548583484405. Het interne artikelnummer is 20380725.
| Klasse |
Frequentieregelaar =< 1 kV
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Frequentieregelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte | 180 mm |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Met optische interface | Nee |
| Hoogte | 260 mm |
| Diepte | 175 mm |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Ja |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Ja |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Ja |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Ja |
| Met bedieningselement | Ja |
| Netfrequentie | 50/60 Hz |
| Inzet in industriële omgeving toegestaan | Ja |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Ja |
| Relatieve symmetrische netfrequentietolerantie | 5 % |
| Met PC-aansluiting | Ja |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 1 |
| Relatieve symmetrische netspanningstolerantie | 10 % |
| Inzet in woon- en kantorenomgeving toegestaan | Nee |
| Geïntegreerde remchopper | Ja |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Ja |
| Aantal HW-interfaces USB | 1 |
| Aantal HW-interfaces overige | 1 |
| Type omvormer | Overig |
| Aantal fasen ingang | 3 |
| 4-kwadrantenbedrijf mogelijk | Ja |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Nom. uitgangsstroom I2N | 38 A |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 0 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Max. afgegeven vermogen bij lineaire belasting bij meetuitgangsspanning | 15 kW |
| Max. afgegeven vermogen bij kwadratische belasting bij meetuitgangsspanning | 18.5 kW |
| Max. uitgangsspanning | 480 V |
| Netspanning | 380 - 480 V |
| Max. uitgangsfrequentie | 580 Hz |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Ondersteunt protocol voor BACnet | Nee |
| Aantal fasen uitgang | 3 |
| Ondersteunt protocol voor EtherCAT | Nee |
| Opgenomen vermogen | W |
| Aantal digitale ingangen | |
| Aantal digitale uitgangen | |
| Aantal analoge ingangen | |
| Aantal analoge uitgangen | |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Artikelnummer: 20380725
Fabrikantnummer: 3G3M9311B
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.