Omron 48x48 MM LCD-6 cijfers multifunctie programmeerbare visuele signale - H7CX7025B
Artikelnummer: 10395481 | Fabrikantnummer: H7CX7025B | EAN: 4547648642712
Het productnummer van de fabrikant is H7CX7025B. Het EAN nummer is 4547648642712. Het interne artikelnummer is 10395481.
| Klasse |
Impulsteller paneelbouw
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Tellers
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | DC |
| Hoogte | 48 mm |
| Breedte | 48 mm |
| Modulaire uitvoering (voor railmontage) | Nee |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 1 |
| Meetwerktuig | Digitaal |
| Met resetfunctie | Ja |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal digits | 6 |
| Nauwkeurigheidsklasse | 999999 |
| Frequentie ingangsspanning | 30 Hz |
| Ingangsspanning bij DC | 12 - 24 V |
| Breedte in module-eenheden | 2.7 |
| Verliesvermogen | 4.7 W |
| Ingangsspanning bij AC 50 Hz | 20.4 - 26.4 V |
| Ingangsspanning bij AC 60 Hz | 20.4 - 26.4 V |
| Model | DIN-rail |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Artikelnummer: 10395481
Fabrikantnummer: H7CX7025B
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.