Omron REL VOET PL 1200D - PL 1200D
Artikelnummer: 21585681 | Fabrikantnummer: PL 1200D | EAN: 4536853724016
Omschrijving
Omron SOCKETS Other Sockets relaisvoet
Het productnummer van de fabrikant is PL 1200D. Het EAN nummer is 4536853724016. Het interne artikelnummer is 21585681.
Aanvullende informatie
Aansluiting, aansluiting op achterzijde, 11-polig, PCB-aansluitingen
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Relaisvoet
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige aansluitvoeten
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 29 mm |
| Montagewijze | Overig |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Hoogte | 29 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Printplaataansluiting |
| Aantal pins | 11 |
| Functionaliteitsuitbreiding mogelijk | Nee |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product