Omron REL VOET PF 1236M - PF 1236M
Artikelnummer: 21585680 | Fabrikantnummer: PF 1236M | EAN: 4536853722784
Omschrijving
Omron SOCKETS PF relaisvoet
Het productnummer van de fabrikant is PF 1236M. Het EAN nummer is 4536853722784. Het interne artikelnummer is 21585680.
Aanvullende informatie
Aansluiting, DIN-rail-/opbouwmontage, 8-polig, schroefaansluitingen (standaard)
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Relaisvoet
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Aansluitvoeten PF
Toon alle producten in deze serie |
| Breedte | 41 mm |
| Met afneembare klemmen | Nee |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Schroefaansluiting |
| Hoogte | 52 mm |
| Diepte | 21 mm |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Functionaliteitsuitbreiding mogelijk | Nee |
| Aantal pins | 8 |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product