Omron Aansluitklem doorverbindingsbrug voor 1.5MM2 push-in plus 4 overbru - XW5T0152A
Artikelnummer: 20279022 | Fabrikantnummer: XW5T0152A | EAN: 4548583796706
Omschrijving
Omron Terminal Block Terminal Block Accessories Pus doorverbindingsbrug rijgklem, geel, steekbaar, uitvoering dwarsverbinder, rastermaat 3.5mm, 4 overbrugde klemmen, nom. (meet)stroom In 17.5A, geïsoleerd, met aanraakbeveiliging, nom. (meet)spanning 500V
Het productnummer van de fabrikant is XW5T0152A. Het EAN nummer is 4548583796706. Het interne artikelnummer is 20279022.
Aanvullende informatie
Doorverbindingsbrug, 1 mm² Push-in Plus aansluitklem, 4 overbrugde klemmen, Geel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Doorverbindingsbrug rijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Klemmenstrook push-inAccessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Geel |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geïsoleerd | Ja |
| Montagewijze | Steekbaar |
| Nom. (meet)spanning | 500 V |
| Aantal overbrugde klemmen | 4 |
| Rastermaat | 3.5 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 17.5 A |
| Model | Dwarsverbinder |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Aansluitklem doorverbindingsbrug voor 1.5MM2 push-in plus 4 overbru
Artikelnummer: 20279022
Fabrikantnummer: XW5T0152A