Omron KAMRAIL XW5SP2510RD RO - XW5T0129G
Artikelnummer: 20279030 | Fabrikantnummer: XW5T0129G | EAN: 4548583796478
Omschrijving
Omron Terminal Block Terminal Block Accessories Pus doorverbindingsbrug rijgklem, rood, steekbaar, uitvoering dwarsverbinder, rastermaat 5.2mm, 10 overbrugde klemmen, nom. (meet)stroom In 24A, geïsoleerd, met aanraakbeveiliging, nom. (meet)spanning 800V
Het productnummer van de fabrikant is XW5T0129G. Het EAN nummer is 4548583796478. Het interne artikelnummer is 20279030.
Aanvullende informatie
Doorverbindingsbrug, 2,5 mm² Push-in Plus aansluitklem, 10 overbrugde klemmen, Rood
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Doorverbindingsbrug rijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Klemmenstrook push-inAccessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Rood |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Aantal overbrugde klemmen | 10 |
| Geïsoleerd | Ja |
| Montagewijze | Steekbaar |
| Rastermaat | 5.2 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 24 A |
| Model | Dwarsverbinder |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product