Omron Aansluitklem doorverbindingsbrug voor 2.5MM2 push-in plus 2 overbru - XW5T0155F
Artikelnummer: 20279003 | Fabrikantnummer: XW5T0155F | EAN: 4548583796737
Omschrijving
Omron Terminal Block Terminal Block Accessories Pus doorverbindingsbrug rijgklem, geel, steekbaar, uitvoering dwarsverbinder, rastermaat 5.2mm, 2 overbrugde klemmen, nom. (meet-)stroom In 24A, geïsoleerd, met aanraakbeveiliging, nom. (meet)spanning 800V
Het productnummer van de fabrikant is XW5T0155F. Het EAN nummer is 4548583796737. Het interne artikelnummer is 20279003.
Aanvullende informatie
Aansluitklem, doorverbindingsbrug, voor 2.5mm2 Push-in Plus, 2 overbrugde klemmen, Geel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Doorverbindingsbrug rijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Klemmenstrook push-inAccessoires
Toon alle producten in deze serie |
| Kleur | Geel |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 800 V |
| Met aanraakbeveiliging | Ja |
| Geïsoleerd | Ja |
| Montagewijze | Steekbaar |
| Aantal overbrugde klemmen | 2 |
| Rastermaat | 5.2 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 24 A |
| Model | Dwarsverbinder |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Aansluitklem doorverbindingsbrug voor 2.5MM2 push-in plus 2 overbru
Artikelnummer: 20279003
Fabrikantnummer: XW5T0155F