Omron Terminal block verbindingsrijgklem 1,5-16MM² eendr. blauw - XW5T0014B
Artikelnummer: 20394571 | Fabrikantnummer: XW5T0014B | EAN: 4548583794344
Omschrijving
Omron Terminal Block Terminal Block Screw verbindingsrijgklem, blauw, (bxl) 12x58mm, aansluitbare geleiderdoorsnede eend 1.5 - 16mm², DIN-rail 35mm, uitvoering elektrische aansluiting schroefaansluiting, aansluitbare geleiderdoorsnede meer 0.5 - 160mm²,
Het productnummer van de fabrikant is XW5T0014B. Het EAN nummer is 4548583794344. Het interne artikelnummer is 20394571.
Aanvullende informatie
Aansluitklem, Schroefaansluiting, 16mm2, AWG 12 tot AWG 4, 1 om 1, breedte 15 mm, hoogte 75.1 mm, kleur blauw, TS 35
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Verbindingsrijgklem
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Klemmenstrook schroef
Toon alle producten in deze serie |
| Diepte | 62 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting 1 | Schroefaansluiting |
| Aantal klemposities per aansluitniveau | 2 |
| Afsluitplaat noodzakelijk | Ja |
| Uitvoering elektrische aansluiting 2 | Schroefaansluiting |
| Aantal aansluitniveaus | 1 |
| Kleur | Blauw |
| Explosiegeteste uitvoering Ex-e | Nee |
| Brandbaarheidsklasse isolatiemateriaal conform UL 94 | V0 |
| Materiaal isolatielichaam | Thermoplast |
| Nom. (meet)spanning | 1000 V |
| Intern verbonden etages | Nee |
| Montagewijze | DIN-rail 35 mm |
| Nom. (meet)stroom In | 76 A |
| Hoogte | 58.5 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede eendraads | 1.5 - 16 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads met adereindhuls | 1.5 - 16 mm² |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede fijndraads zonder adereindhuls | 4 - 25 mm² |
| Bedrijfstemperatuur | -40 - 60 °C |
| Breedte | 11.97 mm |
| Aansluitbare geleiderdoorsnede meerdraads | - mm² |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Terminal block verbindingsrijgklem 1,5-16MM² eendr. blauw
Artikelnummer: 20394571
Fabrikantnummer: XW5T0014B