Omron Accessoiresbenaderingsschakelaars M8-Kabelconnector, polypropyleen, kabelset met enkel uiteinde, female, - AA041402A
Artikelnummer: 26696636 | Fabrikantnummer: AA041402A | EAN: 4547648986397
Omschrijving
M8-kabelconnector, polypropyleen, kabelset met enkel uiteinde, female,
Het productnummer van de fabrikant is AA041402A. Het EAN nummer is 4547648986397. Het interne artikelnummer is 26696636.
Aanvullende informatie
M8-kabelconnector, polypropyleen, kabelset met enkel uiteinde, female, recht, 3-polig, 5 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Accessoiresbenaderingsschakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Aantal polen | 3 |
| Halogeenvrij | Nee |
| Beschermingsgraad (IP) | IP69K |
| Afgeschermd | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Materiaal kabelmantel | Overig |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Kabellengte | 5 m |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Vrij kabeluiteinde |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M8 |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Materiaal basis contactlichaam | CuSn |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Overig |
| Nom. (meet)spanning | 60 V |
| Kleur kabelmantel | Oranje |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -30 - 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -30 - 90 °C |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Doorgangsweerstand | mOhm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Accessoiresbenaderingsschakelaars M8-Kabelconnector, polypropyleen, kabelset met enkel uiteinde, female,
Artikelnummer: 26696636
Fabrikantnummer: AA041402A