Omron Accessoiresbenaderingsschakelaars Sensor Cable, M12 straight plug (male), 4-poles, A coded, PVC fire-ret - XS2H0068M
Artikelnummer: 25668840 | Fabrikantnummer: XS2H0068M | EAN: 4536854516191
Omschrijving
Sensor cable, M12 straight plug (male), 4-poles, A coded, PVC fire-ret
Het productnummer van de fabrikant is XS2H0068M. Het EAN nummer is 4536854516191. Het interne artikelnummer is 25668840.
Aanvullende informatie
Sensor cable, M12 straight plug (male), 4-poles, A coded, PVC fire-retardant robot cable, IP67, 10 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Accessoiresbenaderingsschakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Halogeenvrij | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Afgeschermd | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Kabellengte | 10 m |
| Nom. (meet)spanning | 36 V |
| Materiaal basis contactlichaam | CuZn |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Recht |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Male/stift |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Male/stift |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | M12 |
| Doorgangsweerstand | 40 mOhm |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | Vrij kabeluiteinde |
| Nom. (meet)stroom In | 1.5 A |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 70 °C |
| Materiaal contactcoating | Nikkel/goud |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 70 °C |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Accessoiresbenaderingsschakelaars Sensor Cable, M12 straight plug (male), 4-poles, A coded, PVC fire-ret
Artikelnummer: 25668840
Fabrikantnummer: XS2H0068M