Omron Accessoiresbenaderingsschakelaars Sensorkabel, rechte M12-bus (female), 4-polig, PP-kabel die bestand is - AA041423D
Artikelnummer: 26696637 | Fabrikantnummer: AA041423D | EAN: 4547648986601
Omschrijving
Sensorkabel, rechte M12-bus (female), 4-polig, PP-kabel die bestand is
Het productnummer van de fabrikant is AA041423D. Het EAN nummer is 4547648986601. Het interne artikelnummer is 26696637.
Aanvullende informatie
Sensorkabel, rechte M12-bus (female), 4-polig, PP-kabel die bestand is tegen reinigingsmiddelen en waswater, IP67/IP68/IP69K, 20 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Accessoiresbenaderingsschakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Halogeenvrij | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP69K |
| Nom. (meet)spanning | 250 V |
| Afgeschermd | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Materiaal kabelmantel | Overig |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Vrij kabeluiteinde |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Materiaal basis contactlichaam | CuSn |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Overig |
| Kleur kabelmantel | Oranje |
| Kabellengte | 20 m |
| Nom. (meet)stroom In | 4 A |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -30 - 90 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -30 - 90 °C |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Doorgangsweerstand | mOhm |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Accessoiresbenaderingsschakelaars Sensorkabel, rechte M12-bus (female), 4-polig, PP-kabel die bestand is
Artikelnummer: 26696637
Fabrikantnummer: AA041423D