Omron Accessoiresbenaderingsschakelaars Sensorstekker, stekker en aansluiting, M12 4-draads, smartclick, recht - XS5W0402E
Artikelnummer: 25668899 | Fabrikantnummer: XS5W0402E | EAN: 4548583869219
Omschrijving
Sensorstekker, stekker en aansluiting, M12 4-draads, Smartclick, recht
Het productnummer van de fabrikant is XS5W0402E. Het EAN nummer is 4548583869219. Het interne artikelnummer is 25668899.
Aanvullende informatie
Sensorstekker, stekker en aansluiting, M12 4-draads, Smartclick, recht/recht, PUR, oliebestendig, 10 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Accessoiresbenaderingsschakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Halogeenvrij | Ja |
| Aantal polen | 4 |
| Afgeschermd | Nee |
| Met LED indicatie | Nee |
| Kabellengte | 10 m |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M12 |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Recht |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Materiaal basis contactlichaam | CuSn |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 30 V |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Male/stift |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | M12 |
| Doorgangsweerstand | 40 mOhm |
| Nom. (meet)stroom In | 1 A |
| Materiaal contactcoating | Nikkel/goud |
| Materiaal kabelmantel | Polyurethaan (PU) |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Accessoiresbenaderingsschakelaars Sensorstekker, stekker en aansluiting, M12 4-draads, smartclick, recht
Artikelnummer: 25668899
Fabrikantnummer: XS5W0402E