Omron Industriele schakelaars Z15 Basis, lange veerhefboom met rol reverse, snap-action, 1 X wissel, 15 - Z15G8027M
Artikelnummer: 21053542 | Fabrikantnummer: Z15G8027M | EAN: 4536854268496
Omschrijving
Basis, lange veerhefboom met rol reverse, snap-action, 1 x wissel, 15
Het productnummer van de fabrikant is Z15G8027M. Het EAN nummer is 4536854268496. Het interne artikelnummer is 21053542.
Aanvullende informatie
Basis, lange veerhefboom met rol reverse, snap-action, 1 x wissel, 15 A, schroefaansluiting
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Industriele schakelaars Z15
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Rolhefboom |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Breedte sensor | 49.2 mm |
| Lengte sensor | 17.45 mm |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 15 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 230 V | 0.25 A |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 15 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.5 A |
| Gedwongen openend | Nee |
| Uitlijning van het bedieningselement | Rolstootnok recht |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | 6 A |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -25 - 80 °C |
| Hoogte van de sensor | 38.6 mm |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 24 V | A |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Industriele schakelaars Z15 Basis, lange veerhefboom met rol reverse, snap-action, 1 X wissel, 15
Artikelnummer: 21053542
Fabrikantnummer: Z15G8027M