Omron Overige industriele schakelaars Basisschakelaar Hoge temperatuur, korte scharnierhendel, 1 A - TZ 5002M
Artikelnummer: 21137988 | Fabrikantnummer: TZ 5002M | EAN: 4536854126857
Omschrijving
Basisschakelaar hoge temperatuur, korte scharnierhendel, 1 A
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is TZ 5002M. Het EAN nummer is 4536854126857. Het interne artikelnummer is 21137988.
| Klasse |
Eindschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige industriele schakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Overig |
| Beschermingsgraad (IP) | IP00 |
| Aantal contacten als wisselcontact | 1 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Bouwvorm behuizing | Kubus |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Overig |
| Schakelfunctie vergrendelend | Nee |
| Met status-indicatie | Nee |
| Uitvoering van het bedieningselement | Rolhefboom |
| Schakelfunctie | Momentschakeling |
| Breedte sensor | 49.2 mm |
| Uitgang elektronisch | Nee |
| Gedwongen openend | Nee |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 125 V | 0.4 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15, 230 V | 1 A |
| Aantal veiligheidshulpcontacten | 0 |
| Aantal contacten als verbreekcontact | 0 |
| Aantal contacten als maakcontact | 0 |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij DC-13, 24 V | 1 A |
| Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-15 bij 125 V | 1 A |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Hoogte van de sensor | 44.2 mm |
| Lengte sensor | 17.4 mm |
| Omgevingstemperatuur tijdens bedrijf | -65 - 400 °C |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Overige industriele schakelaars Basisschakelaar Hoge temperatuur, korte scharnierhendel, 1 A
Artikelnummer: 21137988
Fabrikantnummer: TZ 5002M