Omron Bedieningsterminals NB NB5 Touchscreen bedieningsterminal, 5,6 inch, 320 X 234 pixels TFT-SCH - NB5Q0008C
Artikelnummer: 26698446 | Fabrikantnummer: NB5Q0008C | EAN: 4549734784641
Het productnummer van de fabrikant is NB5Q0008C. Het EAN nummer is 4549734784641. Het interne artikelnummer is 26698446.
| Klasse |
Grafisch paneel
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Bedieningsterminals NB
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype voedingsspanning | DC |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Ondersteunt protocol voor AS-Interface Safety at Work | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Data-Highway | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor Foundation Fieldbus | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS-Safety | Nee |
| Ondersteunt protocol voor LON | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET CBA | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIsafe | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SERCOS | Nee |
| Radio standaard GPRS | Nee |
| Radio standaard UMTS | Nee |
| Radiostandaard WLAN 802.11 | Nee |
| IO-Link Master | Nee |
| Ondersteunt protocol voor ASI | Nee |
| Ondersteunt protocol voor CAN | Nee |
| Ondersteunt protocol voor DeviceNet | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherNet/IP | Nee |
| Ondersteunt protocol voor INTERBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFIBUS | Nee |
| Ondersteunt protocol voor PROFINET IO | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SafetyBUS p | Nee |
| Ondersteunt protocol voor SUCONET | Nee |
| Radio standaard GSM | Nee |
| Wand-/directmontage mogelijk | Nee |
| Inbouwdiepte | 46 mm |
| Ondersteunt protocol voor overige bussystemen | Ja |
| Ondersteunt protocol voor MODBUS | Ja |
| Beschermingsgraad frontzijde (IP) | IP65 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-485 | 1 |
| Ondersteunt protocol TCP/IP | Ja |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-422 | 1 |
| Ondersteunt protocol voor KNX | Nee |
| Aantal HW-interfaces industrieel ethernet | 1 |
| Aantal HW-interfaces serieel RS-232 | 2 |
| Aantal HW-interfaces serieel TTY | 0 |
| Aantal HW-interfaces parallel | 0 |
| Aantal HW-interfaces overige | 0 |
| Aantal interfaces PROFINET | 0 |
| Aantal HW-interfaces Wireless | 0 |
| Aantal HW-interfaces USB | 2 |
| Met alpha toetsenbord | Nee |
| Met meldingsindicatie | Ja |
| Proceswaardedisplays (output) mogelijk | Nee |
| Met numeriek toetsenbord | Nee |
| Proceswaarde-entries (input) mogelijk | Ja |
| Met recepten | Ja |
| Aantal functietoetsen, programmeerbaar | 0 |
| Extra softwarecomponenten, laadbaar | Ja |
| Uitvoering display | TFT |
| Aantal kleuren van het display | 65536 |
| Aantal pixels, verticaal | 240 |
| Met software-interfaces | Ja |
| Met kleurendisplay | Ja |
| Aantal pixels, horizontaal | 320 |
| Met meldsysteem (incl. buffer en bevestiging) | Ja |
| Aantal password-levels | 16 |
| Aantal online-talen | 8 |
| Hoogte front | 142 mm |
| Breedte front | 184 mm |
| Aantal toetsen met LED | 0 |
| Nuttig projectgeheugen/gebruikersgeheugen | 131072 kByte |
| Aantal systeemtoetsen | 0 |
| Bedrijfstemperatuur | 0 - 50 °C |
| Voedingsspanning bij DC | 20.4 - 27.6 V |
| Met printeruitvoer | Ja |
| Aantal grijs/blauw niveaus van het scherm | 64 |
| Touch-technologie | Resistieve touch |
| Bluetooth-netwerk standaard | Nee |
| Ondersteunt protocol voor EtherCAT | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie klasse I | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie klasse II | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie klasse III | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie divisie I | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie divisie 2 | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep A (Acetyleen) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep B (waterstof) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep C (ethyleen) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep D (propaan) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep E (metaalstof) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep F (koolstofhoudend stof) | Nee |
| Gecertificeerd voor UL risico locatie groep G (niet geleidende stof) | Nee |
| Geschikt voor railmontage | Nee |
| Beeldschermdiagonaal | 5.6 in |
| Opgenomen vermogen | W |
| Aantal HW-interfaces RS-232/RS-485 | |
| Categorieën |
Plc s
Industrieel |
Omron TOEBEH BEST NB5QKBA04
Artikelnummer: 22741194
Fabrikantnummer: NB5Q0701M
Artikelnummer: 26698446
Fabrikantnummer: NB5Q0008C
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.