Omron Benaderingsschakelaars E2E Benaderingsschakelaar, inductief, nikkelmessing, M30, afgeschermd, 20 - E2E 8442F
Artikelnummer: 23612267 | Fabrikantnummer: E2E 8442F | EAN: 4549734183147
Omschrijving
Benaderingsschakelaar, inductief, nikkelmessing, M30, afgeschermd, 20
Het productnummer van de fabrikant is E2E 8442F. Het EAN nummer is 4549734183147. Het interne artikelnummer is 23612267.
Aanvullende informatie
Benaderingsschakelaar, inductief, nikkelmessing, M30, afgeschermd, 20 mm, NC, kabel van 2 m, 2-draads DC, geen polariteit
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Benaderingsschakelaars E2E
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Schakelafstand | 20 mm |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Cascadeerbaar | Nee |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering schakeluitgang | 2-draads |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Coating behuizing | Vernikkeld |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Diameter sensor | 30 mm |
| Schakelfrequentie | 200 Hz |
| Uitvoering schakelelement | Verbreekcontact |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Quasibondig |
| Voedingsspanning | 10 - 30 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Lengte sensor | 60.3 mm |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 30 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Benaderingsschakelaars E2E Benaderingsschakelaar, inductief, nikkelmessing, M30, afgeschermd, 20
Artikelnummer: 23612267
Fabrikantnummer: E2E 8442F