Omron Overige benaderingsschakelaars Benaderingsschakelaar, lange behuizing, M12, niet-afgeschermd, 5 MM, N - E2E27097A
Artikelnummer: 23612381 | Fabrikantnummer: E2E27097A | EAN: 4547648310048
Omschrijving
Benaderingsschakelaar, lange behuizing, M12, niet-afgeschermd, 5 mm, N
Het productnummer van de fabrikant is E2E27097A. Het EAN nummer is 4547648310048. Het interne artikelnummer is 23612381.
Aanvullende informatie
Benaderingsschakelaar, lange behuizing, M12, niet-afgeschermd, 5 mm, NO, AC, 2-draads, kabel van 2 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Overige benaderingsschakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Spanningstype | AC |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Diameter sensor | 12 mm |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Cascadeerbaar | Nee |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering schakeluitgang | 2-draads |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Coating behuizing | Vernikkeld |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Schakelafstand | 5 mm |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Schakelfrequentie | 25 Hz |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Voedingsspanning | 24 - 240 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij AC 50 Hz | 24 - 240 V |
| Nom. stuurspanning bij AC 60 Hz | 24 - 240 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Overige benaderingsschakelaars Benaderingsschakelaar, lange behuizing, M12, niet-afgeschermd, 5 MM, N
Artikelnummer: 23612381
Fabrikantnummer: E2E27097A