Omron Accessoiresbenaderingsschakelaars Connector Met schroefbevestiging, M8, 4-polig, PVC-robotkabel bestand - XS3W0002B
Artikelnummer: 23613440 | Fabrikantnummer: XS3W0002B | EAN: 4536854228889
Het productnummer van de fabrikant is XS3W0002B. Het EAN nummer is 4536854228889. Het interne artikelnummer is 23613440.
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Accessoiresbenaderingsschakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Kabellengte | 2 m |
| Halogeenvrij | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Afgeschermd | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 125 V |
| Met LED indicatie | Nee |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Recht |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M8 |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | M8 |
| Materiaal basis contactlichaam | CuSn |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Type insteekcontact, behuizingzijde | Male/stift |
| Doorgangsweerstand | 40 mOhm |
| Nom. (meet)stroom In | 1 A |
| Materiaal kabelmantel | Polyvinylchloride (PVC) |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 70 °C |
| Materiaal contactcoating | Nikkel/goud |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 70 °C |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Omron Veligheidslichtscherm F3SG Veiligheidslichtscherm, F3SG-sra advanced, type 4, resolutie van 25 MM
Artikelnummer: 23448271
Fabrikantnummer: F3G28050C
Omron Veligheidslichtscherm F3SG Veiligheidslichtscherm, F3SG-SRB-standaard, type 4, resolutie van 14 M
Artikelnummer: 23448272
Fabrikantnummer: F3G28126G
Omron Veligheidslichtscherm F3SG Veiligheidslichtscherm, F3SG-sra advanced, type 4, resolutie van 14 MM
Artikelnummer: 23448273
Fabrikantnummer: F3G28005H
Omron Veligheidslichtscherm F3SG Veiligheidslichtscherm, F3SG-sra advanced, type 4, resolutie van 25 MM
Artikelnummer: 23448274
Fabrikantnummer: F3G28061R
Omron Veligheidslichtscherm F3SG Veiligheidslichtscherm, F3SG-SRB standard, type 2, resolutie van 14 MM
Artikelnummer: 23448275
Fabrikantnummer: F3G28213A
Omron Veligheidslichtscherm F3SG Veiligheidslichtscherm, F3SG-SRB standard, type 2, resolutie van 14 MM
Artikelnummer: 23448276
Fabrikantnummer: F3G28211E
Omron Veligheidslichtscherm F3SG Veiligheidslichtscherm, F3SG-SRB standard, type 4, resolutie van 14 MM
Artikelnummer: 23448277
Fabrikantnummer: F3G28113E
Omron Veligheidslichtscherm F3SG Veiligheidslichtscherm, F3SG-SRB standard, type 2, resolutie van 25 MM
Artikelnummer: 23448278
Fabrikantnummer: F3G28248D
Omron Veligheidslichtscherm F3SG Veiligheidslichtscherm, F3SG-sra advanced, type 4, resolutie van 25 MM
Artikelnummer: 23448279
Fabrikantnummer: F3G28028G
Omron Veligheidslichtscherm F3SG Veiligheidslichtscherm, F3SG-sra advanced, type 4, resolutie van 25 MM
Artikelnummer: 23448280
Fabrikantnummer: F3G28040F
Omron Veligheidslichtscherm F3SG Veiligheidslichtscherm, F3SG-SRB standard, type 4, resolutie van 14 MM
Artikelnummer: 23448286
Fabrikantnummer: F3G28101A
Omron Veligheidslichtscherm F3SG Veiligheidslichtscherm, F3SG-sra advanced, type 4, resolutie van 14 MM
Artikelnummer: 23448287
Fabrikantnummer: F3G28023F
Artikelnummer: 23613440
Fabrikantnummer: XS3W0002B
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.