Omron Benaderingsschakelaars E2A M8, afgeschermd, SN: 1 MM, RVS, L: 27(40) MM, 12-24 VDC, PNP, no, 2 M - E2A 7411F
Artikelnummer: 26617957 | Fabrikantnummer: E2A 7411F | EAN: 4548583723009
Gerelateerde producten:
Bekijk alle gerelateerde producten
Omschrijving
M8, afgeschermd, Sn: 1 mm, RVS, L: 27(40) mm, 12-24 VDC, PNP, NO, 2 m
Het productnummer van de fabrikant is E2A 7411F. Het EAN nummer is 4548583723009. Het interne artikelnummer is 26617957.
Aanvullende informatie
M8, afgeschermd, Sn: 1 mm, RVS, L: 27(40) mm, 12-24 VDC, PNP, NO, 2 m kabel
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Benaderingsschakelaars E2A
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Bondig |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Lengte sensor | 40 mm |
| Coating behuizing | Overig |
| Diameter sensor | 8 mm |
| Schakelfrequentie | 1500 Hz |
| Schakelafstand | 1 mm |
| Cascadeerbaar | Ja |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact (NO) |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Voedingsspanning | 10 - 32 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 24 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Gerelateerde producten
1 producten speciaal geselecteerd voor Omron Benaderingsschakelaars E2A M8, afgeschermd, SN: 1 MM, RVS, L: 27(40) MM, 12-24 VDC, PNP, no, 2 M
Omron Benaderingsschakelaars E2E Naderingssensor, inductief, korte sus-behuizing M8, afgeschermd, 1.5 M
Omron Benaderingsschakelaars E2E Naderingssensor, inductief, korte sus-behuizing M8, afgeschermd, 1.5 M
Omron Benaderingsschakelaars E2E Naderingssensor, inductief, korte sus-behuizing M8, afgeschermd, 1.5 M
Artikelnummer: 23703583
Fabrikantnummer: E2EN0245G
Huidige product
Omron Benaderingsschakelaars E2A M8, afgeschermd, SN: 1 MM, RVS, L: 27(40) MM, 12-24 VDC, PNP, no, 2 M
Artikelnummer: 26617957
Fabrikantnummer: E2A 7411F