Omron Benaderingsschakelaars E2A Naderingssensor, inductief, roestvrij staal, lange behuizing, M18, nie - E2A 7592R
Artikelnummer: 26623747 | Fabrikantnummer: E2A 7592R | EAN: 4548583724815
Omschrijving
Naderingssensor, inductief, roestvrij staal, lange behuizing, M18, nie
Het productnummer van de fabrikant is E2A 7592R. Het EAN nummer is 4548583724815. Het interne artikelnummer is 26623747.
Aanvullende informatie
Naderingssensor, inductief, roestvrij staal, lange behuizing, M18, niet-afgeschermd, 16 mm, DC, 4-draads, PNP-antivalent (NO+NC), M12-plug-in
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Benaderingsschakelaars E2A
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Diameter sensor | 18 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Coating behuizing | Overig |
| Cascadeerbaar | Ja |
| Schakelafstand | 16 mm |
| Schakelfrequentie | 400 Hz |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Voedingsspanning | 10 - 32 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 24 V |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | |
| Max. uitgangsstroom bij beveiligde uitgang | mA |
| Breedte sensor | mm |
| Lengte sensor | mm |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Benaderingsschakelaars E2A Naderingssensor, inductief, roestvrij staal, lange behuizing, M18, nie
Artikelnummer: 26623747
Fabrikantnummer: E2A 7592R
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.