Omron Benaderingsschakelaars E2B M12, afgeschermd, SN: 2 MM, L: 31(51) MM, 12-24 VDC, NPN no, M12 conne - E2B 2105R
Artikelnummer: 25668054 | Fabrikantnummer: E2B 2105R | EAN: 4548583549289
Omschrijving
M12, afgeschermd, Sn: 2 mm, L: 31(51) mm, 12-24 VDC, NPN NO, M12 conne
Het productnummer van de fabrikant is E2B 2105R. Het EAN nummer is 4548583549289. Het interne artikelnummer is 25668054.
Aanvullende informatie
M12, afgeschermd, Sn: 2 mm, L: 31(51) mm, 12-24 VDC, NPN NO, M12 connector
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Benaderingsschakelaars E2B
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Bondig |
| Diameter sensor | 12 mm |
| Schakelafstand | 2 mm |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M12 |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Schakelfrequentie | 1000 Hz |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Uitvoering schakeluitgang | NPN |
| Coating behuizing | Overig |
| Lengte sensor | 51 mm |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Voedingsspanning | 10 - 30 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 24 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Benaderingsschakelaars E2B M12, afgeschermd, SN: 2 MM, L: 31(51) MM, 12-24 VDC, NPN no, M12 conne
Artikelnummer: 25668054
Fabrikantnummer: E2B 2105R