Omron Benaderingsschakelaars E2B M8, N-afgeschermd, SN: 4 MM, RVS, L: 27(44) MM, 12-24 VDC, NPN, NC, M8 - E2B 2083D
Artikelnummer: 26617958 | Fabrikantnummer: E2B 2083D | EAN: 4548583549067
Omschrijving
M8, n-afgeschermd, Sn: 4 mm, RVS, L: 27(44) mm, 12-24 VDC, NPN, NC, M8
Het productnummer van de fabrikant is E2B 2083D. Het EAN nummer is 4548583549067. Het interne artikelnummer is 26617958.
Aanvullende informatie
M8, n-afgeschermd, Sn: 4 mm, RVS, L: 27(44) mm, 12-24 VDC, NPN, NC, M8 connector, 3-polig
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Benaderingsschakelaars E2B
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Schakelfrequentie | 1000 Hz |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Schakelafstand | 4 mm |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Uitvoering schakeluitgang | NPN |
| Coating behuizing | Overig |
| Diameter sensor | 8 mm |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Connector M8 |
| Cascadeerbaar | Ja |
| Lengte sensor | 44 mm |
| Uitvoering schakelelement | Verbreekcontact (NC) |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Voedingsspanning | 10 - 30 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 30 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Benaderingsschakelaars E2B M8, N-afgeschermd, SN: 4 MM, RVS, L: 27(44) MM, 12-24 VDC, NPN, NC, M8
Artikelnummer: 26617958
Fabrikantnummer: E2B 2083D