Omron Benaderingsschakelaars E2E Special Benaderingsschakelaar, inductief, M8, afgeschermd, 2 MM, DC 2-draads, - E2ER0001M
Artikelnummer: 25668109 | Fabrikantnummer: E2ER0001M | EAN: 4548583861664
Omschrijving
Benaderingsschakelaar, inductief, M8, afgeschermd, 2 mm, DC 2-draads,
Het productnummer van de fabrikant is E2ER0001M. Het EAN nummer is 4548583861664. Het interne artikelnummer is 25668109.
Aanvullende informatie
Benaderingsschakelaar, inductief, M8, afgeschermd, 2 mm, DC 2-draads, NO, 2 m PUR-kabel, oliebestendig
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Benaderingsschakelaars E2E Special
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Bondig |
| Schakelafstand | 2 mm |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Cascadeerbaar | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Stoorvastheid tegen magnetische velden | Stoorvast tegen magnetisch gelijk- en wisselveld |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Uitvoering schakeluitgang | 2-draads |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Coating behuizing | Vernikkeld |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Diameter sensor | 8 mm |
| Schakelfrequentie | 1500 Hz |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Lengte sensor | 40.7 mm |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Benaderingsschakelaars E2E Special Benaderingsschakelaar, inductief, M8, afgeschermd, 2 MM, DC 2-draads,
Artikelnummer: 25668109
Fabrikantnummer: E2ER0001M