Omron Capacitieve sensoren E2K M18, N-afgeschermd, 8 MM, 10-30 VDC, PNP, NC, 2 M kabel - E2KX1070R
Artikelnummer: 23667580 | Fabrikantnummer: E2KX1070R | EAN: 4536853264611
Het productnummer van de fabrikant is E2KX1070R. Het EAN nummer is 4536853264611. Het interne artikelnummer is 23667580.
| Klasse |
Capacitieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Capacitieve sensoren E2K
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Kunststof |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Diameter sensor | 18 mm |
| Schakelafstand | 8 mm |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| Cascadeerbaar | Nee |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Coating behuizing | Overig |
| Uitvoering schakelelement | Verbreekcontact |
| Schakelfrequentie | 100 Hz |
| Lengte sensor | 80 mm |
| Met status-indicatie | Ja |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 30 V |
| Categorieën |
Materialen voor schakelen en besturen laagspanning
Industrieel |
Artikelnummer: 23667580
Fabrikantnummer: E2KX1070R
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.