Omron Benaderingsschakelaars E2E M4, N-afgeschermd, 2MM, 12-24 VDC, 3-wire, PW, NPN no - E2E 8092G
Artikelnummer: 23667574 | Fabrikantnummer: E2E 8092G | EAN: 4548583405684
Omschrijving
M4, n-afgeschermd, 2mm, 12-24 VDC, 3-wire, PW, NPN NO
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is E2E 8092G. Het EAN nummer is 4548583405684. Het interne artikelnummer is 23667574.
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Benaderingsschakelaars E2E
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Schakelafstand | 2 mm |
| Uitvoering schakelelement | Maakcontact |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Niet bondig |
| Uitvoering schakeluitgang | NPN |
| Coating behuizing | Overig |
| Schakelfrequentie | 3000 Hz |
| Lengte sensor | 33 mm |
| Cascadeerbaar | Ja |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Diameter sensor | 4 mm |
| Voedingsspanning | 10 - 30 V |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 12 - 24 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Huidige product
Omron Benaderingsschakelaars E2E M4, N-afgeschermd, 2MM, 12-24 VDC, 3-wire, PW, NPN no
Artikelnummer: 23667574
Fabrikantnummer: E2E 8092G
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.