Omron Accessoiresbenaderingsschakelaars M8 4-polige, rechte female RVS-connector, ip69k, PVC, 5 M - XS3F0104E
Artikelnummer: 23613432 | Fabrikantnummer: XS3F0104E | EAN: 4547648386463
Omschrijving
M8 4-polige, rechte female RVS-connector, IP69K, PVC, 5 m
» Bekijk uitgebreide informatie op de website van Omron
Specificaties
Het productnummer van de fabrikant is XS3F0104E. Het EAN nummer is 4547648386463. Het interne artikelnummer is 23613432.
| Klasse |
Sensor/actorkabel met connector
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Accessoiresbenaderingsschakelaars
Toon alle producten in deze serie |
| Beschermingsgraad (IP) | IP67 |
| Halogeenvrij | Nee |
| Aantal polen | 4 |
| Afgeschermd | Nee |
| Nom. (meet)spanning | 125 V |
| Met LED indicatie | Nee |
| Materiaal kabelmantel | Overig |
| Materiaal contactcoating | Goud |
| Kabellengte | 5 m |
| Uitvoering elektrische aansluiting, boxzijdig | Vrij kabeluiteinde |
| Positie kabeltoevoer veldzijdig | Recht |
| Uitvoering elektrische aansluiting, veldzijdig | M8 |
| Type insteekcontact, veldzijdig | Female/bus |
| Kleur kabelmantel | Zwart |
| Gevulkaniseerd | Nee |
| Positie kabeltoevoer boxzijdig | Overig |
| Materiaal basis contactlichaam | Overig |
| Doorgangsweerstand | 40 mOhm |
| Nom. (meet)stroom In | 1 A |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur na montage zonder vibratie | -25 - 70 °C |
| Toegestane kabelbuitentemperatuur tijdens montage/handeling | -25 - 70 °C |
| Kabeltype | Meeraderig |
| Categorieën |
Verbindingsmaterialen
Coax en data |
Huidige product
Omron Accessoiresbenaderingsschakelaars M8 4-polige, rechte female RVS-connector, ip69k, PVC, 5 M
Artikelnummer: 23613432
Fabrikantnummer: XS3F0104E