Omron Benaderingsschakelaars E2E Naderingssensor, inductief, korte sus-behuizing M8, afgeschermd, 2 MM, - E2EN0266M
Artikelnummer: 23709994 | Fabrikantnummer: E2EN0266M | EAN: 4549734462754
Het productnummer van de fabrikant is E2EN0266M. Het EAN nummer is 4549734462754. Het interne artikelnummer is 23709994.
| Klasse |
Inductieve naderingsschakelaar
Toon alle producten van deze klasse |
| Merk |
Omron
Toon alle producten van Omron |
| Serie |
Benaderingsschakelaars E2E
Toon alle producten in deze serie |
| Materiaal behuizing | Metaal |
| Spanningstype | DC |
| Bouwvorm behuizing | Cilinder, schroefdraad |
| Uitvoering elektrische aansluiting | Kabel |
| Mechanische inbouwvoorwaarden voor sensor | Bondig |
| Schakelafstand | 2 mm |
| Uitvoering van de interface | Geen |
| SIL conform IEC 61508 | Geen |
| Explosieveiligheidscategorie voor gas | Geen |
| Geschikt voor veiligheidsfunctie | Nee |
| Aantal halfgeleideruitgangen met meldfunctie | 1 |
| Uitvoering interface voor veiligheidscommunicatie | Geen |
| Performance level volgens EN ISO 13849-1 | Geen |
| Met bewakingsfunctie bijgeschakelde apparaten | Nee |
| Drukvast | Nee |
| Explosieveiligheidscategorie voor stof | Geen |
| Uitvoering schakeluitgang | PNP |
| Coating behuizing | Overig |
| Uitvoering schakelelement | Verbreekcontact |
| Diameter sensor | 8 mm |
| Cascadeerbaar | Ja |
| Aantal contactbekrachtigde uitgangen met meldfunctie | 0 |
| Aantal beveiligde contactbekrachtigde uitgangen | 0 |
| Aantal beveiligde halfgeleider uitgangen | 0 |
| Voedingsspanning | 10 - 30 V |
| Schakelfrequentie | 1.5 Hz |
| Beschermingsgraad (NEMA) | Overig |
| Lengte sensor | 37.8 mm |
| Type bekrachtiging | Metalen doel |
| Nom. stuurspanning bij DC | 10 - 30 V |
| Categorieën |
Signaalapparaten
Coax en data |
Omron Proximity sensors inductieve naderingsschakelaar schakelafstand 2MM 1,5HZ metaal kabel
Artikelnummer: 21026683
Fabrikantnummer: E2A 7242C
Artikelnummer: 23709994
Fabrikantnummer: E2EN0266M
Voor meer informatie over dit product kunt u contact met ons opnemen.